Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

  Celkem hlasů: 0
  NOVINKY

  Vchodové dveře obloukové

  Naše cena: 19000.00 Kč

  Obchodní podmínky

  Obchodní podmínky

  Vámi odeslaná objednávka je závazná. Provedením objednávky prohlašujete, že Vámi zadané údaje jsou poskytnuty dobrovolně a jsou pravdivé.

  TERMÍNY DODÁNÍ:Přijaté objednávky vyřizujeme maximálně do 2 týdnů v pořadí, v jakém byly přijaty. Pokud Vámi objednané zboží nebude pro velký zájem momentálně skladem, budeme Vás informovat a zásilku zašleme v co nejkratším termínu. Nabídka platí do vyčerpání zásob.

  DODACÍ PODMÍNKY:Objednané zboží zasíláme PPL službou, k níž je připočtena pouze manipulační přírážka (poplatek 190 Kč za zásilky do 9 kg, resp. 290 Kč za zásilky od 10 do 20 kg). Není-li možné doručit všechno objednané zboží v jedné zásilce, poplatky za ostatní zásilky hradíme my.

  NÁKUP BEZ RIZIKA - ZÁRUKA KVALITY:Veškeré námi nabízené zboží je vlastní výroby. Garantujeme Vám záruku 24 měsíců. Riziko poškození nebo ztráty Vaší zásilky během přepravy nese v plném rozsahu zásilková služba. Výrobky zůstávají až do zaplacení ve vlastnictví firmy Strojní truhlářství. Fyzické osoby (koncoví zákazníci, bez IČO) mají právo na odstoupení od smlouvy do 14-ti dnů, bez uvedení důvodu.

  REKLAMACE:Při reklamaci zašlete reklamované zboží v kompletním stavu s kopií faktury, jinak Vám reklamace nebude uznána. Dodací list - fakturu obdržíte spolu s dodaným zbožím. Reklamace zasílejte vždy jako obyčejný balík - ne na dobírku. Vzniklé náklady z uznané reklamace zboží hradíme v plné výši. Pro další informace nás kontaktujte.

  OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:Provedením objednávky vyjadřujete souhlas se zpracováním svých osobních údajů, resp. údajů uvedených ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších novel, a to pro obchodní a marketingové účely firmy Strojní truhlářství, IČ: 16440030, se sídlem Krajní 938, 47127 Stráž pod Ralskem na dobu neurčitou. Zároveň vyjadřujete souhlas s tím, aby uvedené osobní údaje byly v rozsahu a k účelu výše uvedeným zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených správcem. Správce je oprávněn k uvedeným osobním údajům přiřazovat i další Vaše osobní údaje.