Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Vámi odeslaná objednávka je závazná. Provedením objednávky prohlašujete, že Vámi zadané údaje jsou poskytnuty dobrovolně a jsou pravdivé.

TERMÍNY DODÁNÍ:Přijaté objednávky vyřizujeme maximálně do 2 týdnů v pořadí, v jakém byly přijaty. Pokud Vámi objednané zboží nebude pro velký zájem momentálně skladem, budeme Vás informovat a zásilku zašleme v co nejkratším termínu. Nabídka platí do vyčerpání zásob.

DODACÍ PODMÍNKY:Objednané zboží zasíláme GLS službou, k níž je připočtena pouze manipulační přírážka (poplatek 295 Kč za zásilky do 8 kg, resp. 490 Kč za zásilky od 8 do 20 kg). Není-li možné doručit všechno objednané zboží v jedné zásilce, poplatky za ostatní zásilky dle dohody.

NÁKUP BEZ RIZIKA - ZÁRUKA KVALITY:Veškeré námi nabízené zboží je vlastní výroby. Garantujeme Vám záruku 24 měsíců. Riziko poškození nebo ztráty Vaší zásilky během přepravy nese v plném rozsahu zásilková služba. Výrobky zůstávají až do zaplacení ve vlastnictví firmy Strojní truhlářství. Fyzické osoby (koncoví zákazníci, bez IČO) mají právo na odstoupení od smlouvy do 14-ti dnů, bez uvedení důvodu.

REKLAMACE:Při reklamaci zašlete reklamované zboží v kompletním stavu s kopií faktury, jinak Vám reklamace nebude uznána. Dodací list - fakturu obdržíte spolu s dodaným zbožím. Reklamace zasílejte vždy jako obyčejný balík - ne na dobírku. Vzniklé náklady z uznané reklamace zboží hradíme v plné výši. Pro další informace nás kontaktujte.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:Provedením objednávky vyjadřujete souhlas se zpracováním svých osobních údajů, resp. údajů uvedených ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších novel, a to pro obchodní a marketingové účely firmy Strojní truhlářství, IČ: 16440030, se sídlem Krajní 102, 47127 Stráž pod Ralskem. Zároveň vyjadřujete souhlas s tím, aby uvedené osobní údaje byly v rozsahu a k účelu výše uvedeným zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených správcem. Správce je oprávněn k uvedeným osobním údajům přiřazovat i další Vaše osobní údaje.